1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

 

AUTO PARK LUBLIN

 

„Auto Park” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. to autoryzowany dealer Toyoty w województwie lubelskim. Od 2005 roku w zespole Auto Park pracują zaanagażowane, kreatywne osoby, które zajmują się sprzedażą aut nowych oraz używanych, usługami serwisowymi, sprzedażą części oraz naprawami blacharsko-lakierniczymi.

W obecnej ofercie firma posiada następujące modele samochodów: miejskie (Aygo, Yaris), kompaktowe (Corolla Hatchback, Corolla TS Kombi), rodzinne (Camry, Prius, PROACE Verso, PROACE City Verso), crossover (C-HR), SUV (RAV4, Rav4 Hybrid), terenowe (Land Cruiser 150, Hilux), auta użytkowe (PROACE, PROACE City) oraz sportowa Toyota Supra.

W gamie modelowej dealera znajdują się samochody z napędem w pełni hybrydowym: Yaris, Corolla Hatchback, Corolla TS kombi, Prius, C-HR, Rav4. Napęd hybrydowy jest kluczową technologią Toyoty w XXI wieku. W ciągu 24 lat sprzedaży na drogach świata pojawiło się ponad 15 milionów Toyot z napędem hybrydowym. Jak wynika z obliczeń firmy, w porównaniu do samochodów o napędzie konwencjonalnym, dzięki hybrydom udało się ograniczyć emisję CO2 o ponad 120 mln ton! (dane z grudnia 2020r.). Hybrydy Toyoty już dziś spełniają wymagającą normę 95 g/km, która zacznie obowiązywać w Europie od 2021 roku. Kupujący na miejscu mogą oczekiwać kompleksowej obsługi obejmującej: finansowanie, ubezpieczenie, serwisowanie oraz  innowacyjny program odkupu samochodów używanych o nazwie Toyota Pewne Auto. W siedzibie lubelskiego dealera znajduje się profesjonalnie wyposażony serwis. Ponadto w ramach programu "Gwarancja Komfortu" serwis dysponuje samochodami zastępczymi (również z napędem hybrydowym), które użyczane są klientom na czas pobytu ich samochodu na stacji.

Przedsiębiorstwo sponsoruje szereg lokalnych wydarzeń np. MotoMikołaje, Motocyklowy Dzień Dziecka, Turniej Bezpieczny Przedszkolak oraz Miejski Klub Sportowy TBV Start Lublin. Dealer współdziała z Politechniką Lubelską w zakresie kształcenia i dydaktyki oraz prac naukowo-badawczych. Znaczną część młodego zespołu firmy stanowią absolwenci Politechniki Lubelskiej. Auto Park odznacza się społeczną odpowiedzialnością w kontaktach z pracownikami, klientami oraz dostawcami. W swoim działaniu kieruje się Kodeksem Etyki Toyoty Motor Poland. Dodatkowo udziela się w sieciach społecznościowych.

Najwyższy standard stacji wyznaczają surowe wymagania stawiane dealerowi przez Toyotę Motor Poland. W 2006 roku nasza firma za jakość świadczonych usług uzyskała certyfikat w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 i Systemu Zarządzania środowiskowego ISO 14001. W 2014 roku wraz z  Toyota Motor Poland oraz Autoryzowanymi Dealerami Toyoty w Polsce zdecydowaliśmy się skoncentrować na spełnieniu standardu TSM L1 oraz utrzymaniu normy środowiskowej ISO 14001. W spółce obowiązuje proces ciągłego doskonalenia sprzedaży KAIZEN.

Polityka Ochrony Środowiska dostepna jest tutaj

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MMazurek

Mieszko Mazurek
Dyrektor Autoryzowanej Stacji Dealerskiej

Napisz email - KLIKNIJ