1. Nowe samochody
 2. Zalety

Land Cruiser Invincible

5-drzwiowy SUV

Jeszcze większa kontrola w terenie.
Toyota Land Cruiser
040 Pure White

Cena od

349000.0

Silnik

2,8 D-4D 204KM Diesel

Napęd

4X4

Rata KINTO ONE dla firmy już od

4 199 zł NETTO/MC

Toyota Land Cruiser

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Cena od
349000.0
(brutto)
250 g/km

Emisja CO2

9.6 litry/a

Średnie zużycie paliwa

3000 kg

Zdolność holowania

204 KM

Moc maksymalna

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota Land Cruiser. 
Zobacz widok 360°.

 • Design

  Siła i charakter widoczne pod każdym kątem

  Od maski, której kształt pozwala zobaczyć jeszcze więcej drogi przed samochodem, do wyżej osadzonych lamp oraz grilla, którego wloty odprowadzające ciepło umożliwiają pokonywanie wysokiej wody, każdy element Toyoty Land Cruiser został zaprojektowany, aby spełniać konkretne zadanie. Projektując to niezwykłe auto, nie zapomniano także o stylu, czego dowodem są 19’’ koła aluminiowe podkreślające dynamiczny profil auta.

 • Jeszcze więcej możliwości

  Silnik o pojemności 2.8 litra jest dostępny w wersji z manualna i automatyczną skrzynią, które sprawiają, że każdy wybór jest dobry. Niezwykła moc w połączeniu z bezawaryjnością, doskonałymi możliwościami terenowymi oraz komfortową jazdą na równej nawierzchni, to zestaw cech, dzięki którym możesz czerpać przyjemność z jazdy w każdych warunkach.

 • Ochrona na drodze i poza nią

  Toyota Land Cruiser została wyposażona w zestaw systemów bezpieczeństwa Toyota Safety Sense, które pozwalają uniknąć lub zminimalizować skutki wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze. W ich skład wchodzą: układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) z funkcją wykrywania pieszych, aktywny tempomat adaptacyjny (ACC), układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA), automatyczne światła drogowe (AHB) oraz układ rozpoznawania znaków drogowych (RSA).

Pełen ekran Zamknij