1. Serwis i akcesoria
 2. Oryginalne części
 3. Filtry klimatyzacji

WYMIANA FILTRA ANTYALERGICZNEGO Z DEZYNFEKCJĄ KLIMATYZACJI

Ochrona przed alergiami
Pobierz ulotkę

STWORZONE Z MYŚLĄ O TOBIE I TWOICH BLISKICH

1

Wysoka jakość oryginalnych filtrów Toyoty uniemożliwia przedostawanie się do kabiny samochodu wszelkich pyłków i zanieczyszczeń.

2

Idealne dopasowanie oryginalnych filtrów Toyoty pomaga usprawnić pracę całego systemu klimatyzacji w Twoim samochodzie.

3

Regularne wymiany filtra kabinowego – dwa razy w roku – zapewnią komfort i bezpieczeństwo, a także przyniosą ulgę nawet alergikom oraz osobom cierpiącym na astmę oskrzelową.

Na wiosnę w powietrzu pojawiają się drażniące pyłki roślin (np. leszczyny, brzozy, żyta, piołunu) oraz inne zanieczyszczenia, odczuwalne zwłaszcza w środowisku miejskim. Dlatego już teraz wymień filtr kabinowy w swojej Toyocie i odetchnij pełną piersią.

Po intensywnym okresie eksploatacji w zimowym, zanieczyszczonym smogiem powietrzu filtr może być zbyt zanieczyszczony, aby skutecznie spełniać swoje zadanie. Jego wymiana znacznie poprawi jakość powietrza wewnątrz auta.

Czyste powietrze w samochodzie to większy komfort jazdy i lepsza koncentracja. Dlatego regularna wymiana filtra jest bardzo istotna dla bezpieczeństwa jazdy.

Umów się na serwis Sprawdź cenę dla Twojego modelu

PYŁKI POPULARNYCH ALERGENÓW W 1000-KROTNYM POWIĘKSZENIU

leszczyna

LESZCZYNA

brzoza

Brzoza

żyto

Żyto

piołun

Piołun

OFERTA FILTRÓW KLIMATYZACJI TOYOTY OBEJMUJE

 • ANTYALERGICZNY
  FILTR KABINOWY

  • Dezaktywuje pyłki alergenów (skuteczność 95%)
  • Podwyższona skuteczność filtracji pyłów (+25%)
  • Eliminuje nieprzyjemne zapachy
  • Blokuje dopływ spalin do kabiny
  Umów się na serwis
 • WĘGLOWY
  FILTR KABINOWY

  • Podwyższona skuteczność filtracji pyłów (+25%)
  • Eliminuje nieprzyjemne zapachy
  • Blokuje dopływ spalin do kabiny
  Umów się na serwis
 • FILTR STANDARDOWY

  • Standardowa skuteczność filtracji
  Umów się na serwis

CZY WIESZ, ŻE SMOG POWODUJE ALERGIE?

1

Lekarze udowodnili istnienie alergii na pył zawieszony. Jest to szczególnie uciążliwa dolegliwość, ponieważ akurat na nią nie ma odczulania.

Źródło
2

Katar, kaszel i duszności u osób, które nie są alergikami, zostały potwierdzone jako objawy uczulenia na smog. Niestety, nie ma jak na razie możliwości zapobiegania tej alergii. Jedyną możliwością jest leczenie objawowe lub – co zalecają lekarze – unikanie zanieczyszczonego powietrza.

3

Od niedawna w ofercie Toyoty są filtry antyalergiczne, które nie tylko blokują dopływ spalin do kabiny, zatrzymując zanieczyszczenia, ale także dezaktywują popularne alergeny, w tym pyłki brzozy, ambrozji, życicy, tymotki oraz cedru. Z tej oferty powinny skorzystać zwłaszcza osoby ze skłonnością do alergii – w trosce o swoje zdrowie.