1. Serwis i akcesoria
 2. Serwis w rozsadnych cenach
 3. Serwis Rozsądnych Cen Subpage
 • Klocki hamulcowe

  Czy wiesz, że podrobione klocki hamulcowe mogą wydłużyć drogę hamowania nawet o 19m? Nie ryzykuj bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich. O hamulce warto dbać nie tylko ze względu na bezpieczeństwo jazdy. Regularne ich serwisowanie pozwala zmniejszyć opory ruchu i ma wpływ na zużycie paliwa. Zadbaj o bezpieczeństwo i zacznij oszczędzać na paliwie. Wybierz oryginalne klocki hamulcowe Toyoty.

  cena od:
  244
  Umów się na serwis
 • DEZYNFEKCJA KLIMATYZACJI Z WYMIANĄ FILTRA ANTYALERGICZNEGO

  Podczas jazdy ważny jest komfort i czyste powietrze w samochodzie. Dlatego warto zlecić w Serwisie Toyoty dezynfekcję układu klimatyzacji połączoną z wymianą filtra antyalergicznego, zapewniającego podwyższoną ochronę przed zanieczyszczeniami. To ważne zwłaszcza jesienią, kiedy jakość powietrza spada.

  cena od:
  250
  Umów się na serwis
 • TEST UKŁADU HYBRYDOWEGO

  Wykonaj Test Zdrowia Hybrydy i zyskaj pewność, że wszystkie elementy układu hybrydowego pracują prawidłowo. A przy okazji testu możesz przedłużyć gwarancję na akumulator hybrydowy o kolejny rok.

  cena od:
  225
  Umów się na serwis
 • KOŁA/OPONY Z USŁUGĄ PRZECHOWYWANIA

  Chcesz mieć święty spokój i więcej miejsca w garażu? Przechowuj koła lub opony w Serwisie Toyoty w bardzo rozsądnej cenie. Zadbaj też o ich regularną wymianę. Czy wiesz, że używając odpowiednich do pory roku opon, o prawidłowym ciśnieniu powietrza, obniżasz zużycie paliwa?

  cena od:
  25zł/mies.
  Umów się na serwis
 • ŚWIECE ZAPŁONOWE

  Oryginalne świece zapłonowe Toyoty wytwarzają silną iskrę, co decyduje o niezawodnym zapłonie i żywotności silnika. Są też trwałe – po dłuższym okresie eksploatacji iskra nadal będzie odpowiednia, a zużycie paliwa pozostanie na niskim poziomie. Warto o nich pamiętać, zwłaszcza że w serwisie Toyoty ich cena jest bardzo rozsądna.

  cena od:
  29zł/szt.
  Umów się na serwis
 • FILTR OLEJU

  Filtr oleju to jeden z tych elementów, które mają wpływ na prawidłowe działanie silnika. Jego zadaniem jest zatrzymywanie zanieczyszczeń powstających podczas spalania paliwa. Oryginalne filtry oleju Toyoty wychwytują cząsteczki mniejsze niż 1/100 milimetra. Jeśli chcesz, aby Twój silnik pozostał niezawodny, zadbaj o to, aby przy wymianie oleju każdorazowo wymieniać oryginalny filtr oleju Toyoty.

  cena od:
  59
  Umów się na serwis
 • FILTR POWIETRZA

  Oryginalny filtr powietrza Toyoty charakteryzujący się wysoką jakością wykonania może zmniejszyć zużycie paliwa nawet o kilka procent. Przekłada się to nawet na kilkaset złotych oszczędności w skali roku. Pamiętaj o regularnej wymianie filtra powietrza, aby nie przepłacać za paliwo i cieszyć się z niezawodności Twojej Toyoty.

  cena od:
  118
  Umów się na serwis
 • OLEJ SILNIKOWY

  Jak zapewnić silnikowi niezawodność na lata? Stosując oryginalny olej Toyoty, stworzony z myślą o konkretnym modelu pojazdu. Taki olej zapewnia dłuższą żywotność silnika, niższe zużycie paliwa i niską emisję spalin, a dodatkowo w Serwisie Toyoty kupisz go w bardzo rozsądnej cenie.

  cena od:
  68zł/l
  Umów się na serwis

Serwis w rozsądnych cenach

Wybierz dilera

Uzupełnij swoje dane

ZAPOZNAJ SIĘ Z OBOWIĄZKIEM INFORMACYJNYM

Wybrana stacja dilerska wkrótce się z Tobą skontaktuje.